(Frazer Harrison / Getty Images voor ATI)
CBS was de grote winnaar die zeven trofeeën verzamelde tijdens de 44e jaarlijkse Daytime Emmy Awards , gehouden op zondag in het Pasadena Civic Auditorium. ABC nam er vijf mee naar huis.
Algemeen ziekenhuis (vier), The Young and the Restless (drie), De kale en de knappe (twee) en Steve Harvey (twee) behoorden ook tot de winnaars van de beste trofeeën van de avond.
Mary Hart van Entertainment vanavond werd geëerd met de Lifetime Achievement Award.
Mary's charme, humor en intelligentie maakten haar het meest vertrouwde anker in het genre van entertainmentnieuws, zei Bob Mauro, president van de National Academy of Television Arts & Sciences. Vanavond heffen we het glas op haar lange carrière en alle mannen en vrouwen die dagtelevisie tot een van de hoofdbestanddelen van de entertainmentindustrie maken.
Zie hieronder een lijst met winnaars in geselecteerde hoofdcategorieën. Ga voor de volledige lijst en om de show online te bekijken naar het De website van Television Academy .
Uitstekende dramaserie
Algemeen ziekenhuis -WINNAAR
De kale en de knappe
Dagen van ons leven
The Young and the Restless
Uitstekende spelshow
Gevaar! - WINNAAR
Celebrity-naamspel
Familievete
Laten we een deal sluiten
De prijs is correct
Uitstekend ochtendprogramma
Goedemorgen Amerika -WINNAAR
CBS zondagochtend
CBS vanmorgen
Vandaag Show
Uitstekende talkshow / informatief
De Dr. Oz Show -WINNAAR
De Chew
Steve Harvey
Larry King nu
De keuken
Uitstekende talkshow / entertainment
De Ellen DeGeneres Tonen -WINNAAR
Het gesprek
Het uitzicht
Maury
Leef samen met Kelly
Uitstekend nieuwsprogramma voor entertainment
Entertainment vanavond -WINNAAR
Toegang tot Hollywood
E! Nieuws
Extra
Inside Edition
Uitstekend Hoofdrolspeelster in een dramaserie
Gina Tognoni, The Young and the Restless -WINNAAR
Nancy Lee Grahn, Algemeen ziekenhuis
Heather Tom, De kale en de knappe
Jess Walton, The Young and the Restless
Laura Wright, Algemeen ziekenhuis
Uitstekende hoofdrolspeler in een dramaserie
Scott Clifton, De kale en de knappe -WINNAAR
Peter Bergman, The Young and the Restless
Billy Flynn, Dagen van ons leven
Vincent Irizarry, Dagen van ons leven
Kristoff St. John, The Young and the Restless
Uitstekende vrouwelijke bijrol in een dramaserie
Kate Mansi, Dagen van ons leven -WINNAAR
Stacy Haiduk, The Young and the Restless
Anna Maria Horsford, De kale en de knappe
Finola Hughes, Algemeen ziekenhuis
Kelly Sullivan, The Young and the Restless
Uitstekende mannelijke bijrol in een dramaserie
Steve Burton, The Young and the Restless -WINNAAR
John Aniston, Dagen van ons leven
Tsjaad duel, Algemeen ziekenhuis
Jeffrey Vincent Parise, Algemeen ziekenhuis
James Reynolds, Dagen van ons leven
Uitstekende Game Show Host
Steve Harvey , Familievete -WINNAAR
Wayne Brady, Laten we een deal sluiten
Craig Ferguson, Celebrity-naamspel
Pat Sajak, Rad van Fortuin
Alex Trebek, Gevaar!
Uitstekende informatieve talkshowhost
Steve Harvey, Steve Harvey -WINNAAR
Mario Batali, Carla Hall, Clinton Kelly, Daphne Oz, Michael Symon, De Chew
Dr. Mehmet Oz, De Dr. Oz Show
Larry King, Larry King nu
Sunny Anderson, Katie Lee, Jeff Mauro, Marcela Valladolid, Geoffrey Zakarian, De keuken
Chris Hedges, Op Contact
Uitstekende gastheer voor entertainment talkshows
Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne Aisha Tyler, Sheryl Underwood, Het gesprek -WINNAAR
Wendy Williams, De Wendy Williams Show
Whoopi Goldberg Joy Behar, Candace Cameron Bure, Raven Symone, Paula Faris, Sara Haines, Jedediah Bila, Sunny Hostin, Het uitzicht
Harry Connick Jr., Harry
Tamar Braxton, Adrienne Houghton, Loni Love, Jeannie Mai, Tamera Mowry-Housley, De echte
Kelly Ripa, Leef met Kelly
Uitstekende dramaserie regie-team
Algemeen ziekenhuis -WINNAAR
De kale en de knappe
Dagen van ons leven
The Young and the Restless
Uitstekend schrijfteam voor dramaseries
The Young and the Restless -WINNAAR
De kale en de knappe
Dagen van ons leven
Algemeen ziekenhuis
Uitstekend culinair programma
Eet de wereld met Emeril Lagasse -WINNAAR
America's Test Kitchen
Barefoot Contessa: Back to Basics
Guy's Big Bite
De geest van een chef-kok
Trisha's Southern Kitchen
Uitstekend animatieprogramma voor speciale klassen
Vlucht nemen - WINNAAR
De jongen die leerde vliegen
Een liefdesverhaal
Octonauts
Trollenjagers
Uitstekende digitale dramaserie overdag
The Bay The Series -WINNAAR
rode vogel
Bedorven dromen
Stoere liefde webserie
Venetië The Series
Uitstekende kijkserie voor kinderen of gezinnen
Geven -WINNAAR
Annedroids
Vreemde ploeg
Dit is net binnen
Xploration DIY Sci
Uitstekend animatieprogramma voor kinderen
Lost in Oz: Extended Adventure -WINNAAR
De wet van Disney Milo Murphy
Dragons: Race to the Edge +
LEGO Star Wars : The Freemaker Adventures
De Mr. Peabody & Sherman Show
Uitstekende serie voor kleuters
Sesam Straat -WINNAAR
Bookaboo
Dino Dan: Trek's Adventures
Mutt & Stuff
Zonnige kant omhoog
Uitstekend animatieprogramma voor kleuters
De besneeuwde dag -WINNAAR
Vraag de StoryBots
Peg + Cat
Tumble Leaf
Wallykazam!
Uitstekende performer in een kijkprogramma voor kinderen, kleuters of gezinnen
Isaac Kargten, Vreemde ploeg -WINNAAR
Adrianna Di Liello, Annedroids
Ryan Dillon, Sesam Straat
Addison Holley, Annedroids
Jack McBrayer, Vreemde ploeg
Uitstekende performer in een animatieprogramma
Kelsey Grammer, Trollenjagers -WINNAAR
Danny Jacobs, Allemaal gegroet koning Julien
Kate McKinnon, Nature Cat
Andy Richter, Allemaal gegroet koning Julien
Rick Zieff, De Tom & Jerry Show
Uitstekend juridisch / rechtszaalprogramma
Rechter Judy -WINNAAR
Het vaderschapshof van Lauren Lake
De Volksrechtbank
Hete bank
Rechter Mathis
Uitstekend levensstijlprogramma
Rommelmarkt Flip -WINNAAR
George aan de Redding
Home Made Simple
Lake Life
Open huis